Opona LETNIA FULDA L195/65 R15 ECOCONTROL 91T.

246,44 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

Fulda EcoControl – oszczędna dla kieszeni, ekologiczna dla środowiska

Ogumienie jest modelem nastawionym na ochronę środowiska. Dzięki mniejszym oporom toczenia, opona potrzebuje mniej paliwa, by przejechać jeszcze więcej kilometrów. W efekcie model wyróżnia się zredukowaną produkcją dwutlenku węgla do atmosfery, co dodatkowo podkreśla jej ekologiczny charakter.

Modele klasy średniej to doskonała jakość za rozsądną cenę. Opony tej kategorii mają zoptymalizowane osiągi, dobrze zachowują się na drodze, a do tego coraz częściej korzystają z zaawansowanych technologii. Dzięki temu – oprócz doskonałych parametrów bezpieczeństwa – zyskują większą trwałość oraz bardziej ekologiczny wymiar, nastawiony na oszczędzanie. Do tego typu modeli zaliczają się też opony Fulda EcoControl.

Zrównoważone osiągi

Asymetryczny bieżnik Fulda EcoControl wyróżnia sią płaskim konturem i powiększonym obszarem styku opony z nawierzchnią. Szersza strefa kontaktu skutkuje krótszymi drogami hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Jednocześnie taka konstrukcja bieżnika zwiększa trwałość opony oraz umożliwia jej równomierną pracę przez cały okres eksploatacji. Ogumienie zużywa się miarowo, bez strat dla swoich parametrów.

Nowoczesna mieszanka gumowa

Przyczepność na mokrych nawierzchniach wspomaga specjalna mieszanka gumowa na bazie krzemionki. Fulda EcoControl przykleja się do asfaltu, skracając drogę hamowania do maksimum. Szerokie rowki obwodowe wspomagają szybkie osuszanie się opony, dając pewność, że ogumienie zawsze przylega całą swoją powierzchnią styku do drogi.

Z myślą o środowisku

Mieszanka gumowa przekłada się również na redukcję oporów toczenia. Dla kierowcy oznacza to więcej przejechanych kilometrów za mniejsze pieniądze, dodatkowo obniżając emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Przemyślana konstrukcja klocków zapewnia cichą i komfortową jazdę. Fulda EcoControl to opona za niewygórowaną cenę o parametrach, które pozwalają zaliczyć ją do modeli bezpiecznych oraz ekologicznych.

Informacje dodatkowe

Waga 8,00 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

ECOCONTROL

Średnica

R15

Szerokość opony

195

Profil opony

65

Indeks prędkości

T-190KMH

Indeks nośności

91

Opór toczenia

E

Hałas zewnętrzny

1

Poziom hałasu

Klasa

MIDDLE

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

530203

EAN

5452000439444

Homologacja UE