Dostawa i płatność

Odbiór osobisty

Zamówienie można odebrać w naszych sklepach i serwisach. Po złożeniu zamówienie proszę poczekać na potwierdzenie możliwości odbioru produktu, które zostanie wysłane na adres e-mail.

Nasze punkty odbioru znajdziesz w zakładce: Sklepy i serwisy

Wysyłka

Wysyłka gratis dla zamówień powyżej 300 PLN

Nasze wysyłki realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost

Cennik dostaw:

  1. Przedpłata na konto: 20zł
  2. Zapłata przy odbiorze: 28zł

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Każda paczka jest ubezpieczona.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, należy sporządzić protokół powstałej szkody w obecności kuriera w momencie odbioru przesyłki, oraz niezwłocznie powiadomić o zaistniałej sytuacji sprzedawcę; telefonicznie lub mailowo. Sporządzenie takiego protokołu jest podstawą do wszelkich roszczeń odszkodowawczych oraz reklamacji.


Informacja o warunkach płatności

Akceptujemy następujące metody płatności:
• płatność przelewem, na rachunek bankowy,
• płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym,
• płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze, za pobraniem,
• płatności realizowane przy użyciu zewnętrznego systemu płatności Tpay.com, obsługiwanego przez Krajowy
Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-808), przy ul. Św. Marcin 73/6,
• przy użyciu zewnętrznego systemu płatności Przelewy24, obsługiwanego przez PayPro SA z siedzibą w
Poznaniu (60-327) przy ul. Kanclerskiej 15, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000347935, NIP: 7792369887 oraz REGON: 301345068.
Operator zewnętrznego systemu płatności udostępnia metodę płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego lub karty kredytowej:
• Aby dokonać płatności szybkim przelewem internetowym, należy zalogować się do wybranego banku, a następnie potwierdzić płatność.
• Aby dokonać płatności kartą kredytową, należy wprowadzić obligatoryjne dane o karcie kredytowej i jej posiadaczu, a następnie dokonać autoryzacji transakcji.
Termin płatności należności przypada najpóźniej na chwilę wydania towarów.
Rachunek lub faktura VAT z tytułu realizacji usługi zostają przesłane wiadomością e-mail pod Państwa adres e- mail lub udostępnimy je w Państwa koncie na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej.


Informacja o warunkach realizacji zamówień

Zamówienia złożone poprzez naszą stronę internetową realizujemy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Zamówienia realizowane poprzez dostarczenie do wybranego miejsca, realizujemy w dniach roboczych, za pośrednictwem profesjonalnych przewoźników: DPD, InPost.
Zamówienia realizowane poprzez odbiór osobisty, realizujemy w wybranym przez Użytkownika sklepie stacjonarnym Usługodawcy: w Poznaniu, pod adresem ul. Szwedzka 12; w Zabrzu, pod adresem ul. Szkubacza 1A, w Krakowie, pod adresem os. Kombatantów 19; w Gdyni, pod adresem ul. Morska 78 – w dniach i godzinach podanych na stronie internetowej Serwisu
Wydanie towarów przewoźnikowi lub do siedziby usługodawcy w przypadku obioru osobistego, następuje w terminie podanym w karcie towaru. Do czasu wydania towarów przewoźnikowi lub do siedziby usługodawcy, należy doliczyć czas dostarczenia, realizowany przez przewoźnika w czasie wynoszącym zwykle 1 dzień roboczy.
Bieg terminu wydania Towarów rozpoczyna się:

  1. od chwili wysłania przez nas potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji – w przypadku wybrania metody płatności przy odbiorze towarów,
  2. od zaksięgowania przez nas otrzymanej należności – w przypadku wybrania metody płatności z góry.

Za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.