Opona LETNIA DĘBICA L245/45 R18 PRESTO UHP 2 100Y XL FP.

454,89 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

DĘBICA Presto UHP 2 to opona letnia o ultra wysokich osiągach, przeznaczona do samochodów osobowych o zwiększonej mocy silnika. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą czuć się pewniej podczas szybkiej jazdy.

Krótka droga hamowania

Asymetryczna rzeźba bieżnika wraz z usztywnionym żebrem zewnętrznym pozwala na efektywne przenoszenie sił zewnętrznych przy wysokiej prędkości, czego rezultatem jest precyzyjne prowadzenie pojazdu i skuteczniejsze hamowanie na suchej nawierzchni.

Bardzo dobre zachowanie na mokrej nawierzchni

Duża liczba krawędzi tnących na bieżniku zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni. Zaokrąglone barki bieżnika skuteczniej odprowadzają wodę z opony zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Wszystkie rozmiary dostępne w ofercie otrzymały notę „A” w kategorii na mokrej nawierzchni na europejskiej etykiecie.

Większa oszczędność paliwa i dłuższe przebiegi

Nowa mieszanka gumowa przyczyniła się do znacznej redukcji oporów toczenia, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa. Dzięki konstrukcji „Uniform Contact Pressuer” w oponie ciśnienie powietrza w strefie kontaktu z nawierzchnią jest symetrycznie rozprowadzane, czego wynikiem jest równomierne zużycie bieżnika. Przekłada się to na większą trwałość opony i dłuższy jej przebieg.

Informacje dodatkowe

Waga 12,07 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

PRESTO UHP 2

Średnica opony

R18

Szerokość opony

245

Profil opony

45

Indeks prędkości

Y-300KMH

Indeks nośności

100

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

BUDGET

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

584401

EAN

4038526325617

Homologacja UE