Zapach samochodowy VINOVE Oslo Nature Wood

40,00 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

VINOVE Sp. z o.o. jest polską firmą, która funkcjonuje od 2016 r.

VINOVE to ekskluzywne perfumy samochodowe. Do produkcji perfum samochodowych VINOVE zastosowaliśmy technologię XXI wieku. Wykorzystaliśmy wiedzę, otwartość i doświadczenie zespołu naukowców i wspólnie z nimi skondensowaliśmy nasze zapachy w nowatorskim polimerze. Nadaliśmy mu taki kształt, by powietrze z wywietrzników samochodowych delikatnie opływało polimerowy labirynt, uwalniając zapach subtelnie i długotrwale – aż do 90 dni. Projektując nośnik zapachu braliśmy pod uwagę przede wszystkim jego walory użytkowe: długotrwałość uwalniania zapachu, bezpieczeństwo dla tapicerki i kokpitu samochodu, a także ekskluzywny wygląd, współgrający ze stylistyką nowoczesnych aut.

Do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów wysokiej jakości. Dysponujemy własnymi urządzeniami i maszynami przemysłowymi do produkcji tworzyw sztucznych oraz korzystamy ze współpracy w tym zakresie z firmami zewnętrznymi realizującymi produkcję w oparciu o nasze narzędzia. Podejmowane przez nas działania dają gwarancję wywiązywania się z terminów dostaw z zachowanie jakości produktów VINOVE.

VINOVE PRESTIGE WOOD LINE

FRONT PRODUKTU TO NATURALNE DREWNO – JESION I ORZECH AMERYKAŃSKI

Drewno pozyskane z polskich lasów, dostawca posiada certyfikat FSC (drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony)

Ekskluzywne opakowanie produktu- jedyny produkt w czarnym matowym opakowaniu, każde opakowanie posiada polimerowy tester zapachu, dzięki któremu łatwo dokonać wyboru zgodnie z własnymi preferencjami, mocne intensywne zapachy.

OSLO NATURE WOOD

Zapach o wyjątkowym aromacie, który będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień.

OSLO NATURE WOOD to nuty drzewa sandałowego, które w połączeniu z labdanum nadają niepowtarzalnego charakteru symbolizującego siłę, wytrwałość i odwagę. aromat kadzidła ze szczyptą pieprzu dodają dzikości, natomiast zapach wetiwerii relaksuje swoją subtelną świeżością. Całość to kwintesencja podróży w głąb natury

Nuta głowy: kadzidło, różowy pieprz

Nuta serca: benzoina, skóra, wetiweria

Nuta bazowa: drzewo sandałowe, labdanum

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg
Stan

Nowy

Marka

EAN

5902802110534

Sygnatura

Promocje w MobiAuto