YANOSIK ALERT PILOT DO APLIKACJI YANOSIK

199,00 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

OSTRZEGAJĄCY PILOT DO APLIKACJI YANOSIK – YANOSIK ALERT

Yanosik Alert – wygoda i bezpieczeństwo

Yanosik Alert to dodatkowy pilot ostrzegający ściśle współpracujący z darmową aplikacją na smartfony Yanosik. Dzięki połączeniu Bluetooth pilot poinformuje Cię m.in. o:

  • zbliżającej się kontroli prędkości,
  • zagrożeniach na drodze,
  • korkach,
  • znajdujących się w pobliżu warsztatach samochodowych,
  • i innych zdarzeniach na drodze!

Już nigdy nie zapomnisz o włączeniu

urządzenia!

Yanosik Alert uruchomi się automatycznie, gdy tylko wsiądziesz do swojego samochodu. Już nigdy nie zapomnisz włączyć swojego pilota, a ten zawsze ostrzeże Cię o sytuacji na trasie! W ten sposób zadbasz o swoje bezpieczeństwo!

Bezprzewodowe połączenie Bluetooth

Yanosik Alert działa przez połączenie Bluetooth z aplikacją Yanosik. Wystarczy wsiąść do auta, włączyć aplikację Yanosik a urządzenie uruchomi się automatycznie. Teraz wystarczy już tylko odpalić silnik!

Inwestycja w bezpieczeństwo

Yanosik Alert to inwestycja w bezpieczną jazdę na trasie. Dzięki temu małemu urządzeniu dowiesz się z wyprzedzeniem, gdzie na trasie jest wypadek, korek lub inne zdarzenie, a do tego – zostaniesz poinformowany o zbliżającej się kontroli prędkości.

Połącz się ze społecznością Yanosik

Dzięki podłączeniu pilota do bezpłatnej aplikacji Yanosik zyskasz mnóstwo innych możliwości! Dowiesz się, gdzie w okolicy znajduje się dobry warsztat samochodowy, przechowasz wszystkie swoje motoryzacyjne wydatki w jednym miejscu, a także skorzystasz z wideorejestratora bez potrzeby posiadania dodatkowych urządzeń.

Nie martw się o ładowanie

Yanosik Alert jest wyposażony w baterię pastylkową CR2, której wytrzymałość w tym urządzeniu to aż 2 lata! Nie musisz więc na bieżąco ładować Yanosik Alert – wystarczy mu jedna, mała bateria! Prawda, że wygodnie?

Wyprzedzaj fakty, informuj innych

Dzięki Yanosik Alert będziesz na bieżąco z informacjami o zdarzeniach na trasie. A jak wiemy – kierowca dobrze poinformowany, to kierowca bezpieczny. Dlatego i Ty dziel się swoimi spostrzeżeniami z trasy z innymi! Wystarczy, że dodasz zdarzenie drogowe jednym przyciskiem, a innym uczestnikom ruchu drogowego będzie jechało się lepiej i bezpieczniej!

Bezpiecznie i bez mandatów

Yanosik Alert poinformuje Cię o wszelkich zagrożeniach na drodze, a także o zbliżającej się kontroli prędkości. Dowiesz się z wyprzedzeniem, czy na trasie znajduje się fotoradar, czy też za rogiem czają się “mobilki”. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek.

Informacje dodatkowe

Waga 0,4 kg
Stan

Nowy

Marka

EAN (GTIN)

7629548458680

Model

ALERT

Kod producenta

5908227379259

Sygnatura

YANOSIK ALERT PILOT DO APLIKACJI YANOSIK