Kabel USB-C do USB-C Baseus Tungsten Gold 100W 1m

28,59 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

Kabel USB-C do USB-C Baseus Tungsten Gold, 100W, 1m czarny

Specyfikacja:

  • Producent: Baseus
  • Nazwa: Tungsten Gold Fast Charging Data Cable
  • Materiał: Nylon, stop cynkowy
  • Kolor: czarny
  • Długość: 100 cm
  • Złącza:USB-C x2
  • Prędkość transmisj:i480 MB/s

Szybkie ładowanie

Tungsten Gold Fast Charging Data Cable to przeznaczony do telefonów, tabletów i innych urządzeń kabel wspierający system szybkiego ładowania Power Delivery do 20W i jest kompatybilny z ładowarkami PD18W. Kabel zapewnia również szybki transfer danych do 480 Mbps, więc pozwala zarówno na szybkie uzupełnienie baterii, jak i równie szybką transmisję danych.

Kontrola napięcia

Kabel został wyposażony w innowacyjny chip, który wykrywa jakie urządzenie zostało do niego podłączone. Jeśli telefon lub tablet nie posiada systemu szybkiego ładowania, zostanie zastosowane niższe napięcie, dzięki czemu ładowanie będzie bezpieczne. Inteligentne wykrywanie urządzenia pozwala na szybkie, ale również bezpieczne użytkowanie kabla, niezależnie od tego jaki model urządzenia posiadasz.

Mocny i wytrzymały

Przewód jest wyjątkowo trwały, dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości oraz nowoczesnych rozwiązań. Rdzeń to aż pięć pasm miedzianych, które zapewniają szybki przesył danych. Na zewnątrz kabel został zabezpieczony wyjątkowo trwałym włóknem nylonowym, który chroni przed uszkodzeniem, ale również splątaniem. Końcówka przewodu została wykonana z wytrzymałego stopu cynkowego, dzięki czemu nie ulega przebarwieniom czy rdzewieniu, a jednocześnie zapewnia wyjątkowo stylowy wygląd.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Kod producenta

CATWJ-01

Kolor

czarny

Producent

Zgodność ze standardem

Quick Charge 1.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0

Złącza

USB typ C – USB typ C

EAN

6953156232051

Sygnatura

Kabel USB-C do USB-C Baseus Tungsten Gold, 100W, 1m czarny