Etui pudełko aluminiowe na kluczyk blokada Keyless

118,00 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

Specyfikacja produktu:

 • Marka: Keyless Guard
 • Kolor: czarny
 • Wymiary zewnętrzne: 8,6 cm x 5,5 cm x 2,8 cm
 • Wymiary wewnętrzne: 8,1 cm x 4.2 cm x 2,3 cm
 • Metoda działania: klatka Farradaya
 • Blokada sygnału radiowego i radio pochodnego, RFID, GSM, WIFI
 • Materiał: aluminium, powłoka – ekran zabezpieczający
 • Zamykanie za pomocą magnesu
 • Uniwersalny charakter, dla wszystkich modeli kluczyków mieszących się w etui
 • Waga: 120g
 • Ilość: 1 sztuka

Etui ochronne marki Keyless Guard – ochrona auta przed kradzieżą

na tzw. walizkę.

Trzeba przyznać, że bezkluczykowe otwieranie samochodu oraz bezkluczykowe odpalanie samochodu to wygodne rozwiązanie dla kierowcy.

Niesie jednak za sobą ryzyko, że sygnał kluczyka zostanie przechwycony przez niepowołane osoby, a tym samym samochód zostanie skradziony an tzw. walizkę.

„Kradzież na walizkę” – dotyczy samochodów wyposażonych w

inteligentne kluczyki. Na czym polega?

Do kradzieży potrzeba minimum dwóch złodziei posiadających dwie walizki/teczki, które pełnią funkcję skanera/wzmacniacza i odbiornika danych/transmitera. Walizki te komunikują się z kluczykiem samochodu i przechwytują sygnał otwarcia pojazdu oraz uruchomienia silnika.

Nie ma znaczenia gdzie znajduje się kluczyk; czy jest on wewnątrz budynku, np.: domu, biurze, czy znajduje się on w kieszeni, torebce lub teczce właściciela, przechwycenie sygnału przez skaner/wzmacniacz możliwe jest nawet z odległości 8 metrów od kluczyka.

Wzmocnienie sygnału jest tak silne, że przekazanie go do drugiego odbiornika/transmitera przy samochodzie możliwe jest na odległość do 800 metrów!

Samochód „myśli”, że otwiera go właściciel oryginalnym kluczykiem.

Złodzieje w niewiarygodnie szybki sposób dokonują kradzieży samochodu.

Kradzież trwa średnio 6 sekund!

Na tego typu kradzież narażone są wszystkie marki samochodów wyposażonych w system bezkluczykowy.

Od roku 2012 system stał się popularny nie tylko w samochodach luksusowych, montowany jest w samochodach wszystkich producentów na świecie.

Dzięki specjalnej folii wykorzystanej w etui na kluczyk keyless sygnał pilota smart keyless go nie jest emitowany poza pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe, dzięki czemu nie może zostać przechwycony.

Etui jest trwałe, dzięki grubej warstwie aluminium chroni doskonale kluczyk. Wewnątrz produktu znajduję specjalna wyściółka materiałowa dla ochrony pilota.

Dzięki pudełku na kluczyk keyless pilot jest dodatkowo chroniony przed pęknięciem przy upadku, rysami i brudem. Etui mieści się w kieszeni spodni.

Zaleca się również zastosowanie ochrony na kluczyk zapasowy, pilot bramy wjazdowej oraz garażowej, gdyż i one mogą zostać przejęte. Dla zabezpieczenia tych wszystkich przedmiotów proponujemy prostokątne pudełko ochronne keyless

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Producent

Numer katalogowy producenta

KEYLESS007-1

EAN

5908220304135

Sygnatura

KEYLESS007-1