MOJE AUTO Masa naprawcza do zbiorników paliwa 56g

19,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

MOJE AUTO MASA NAPRAWCZA DO ZBIORNIKÓW PALIWA 56g

Właściwości produktu

Masa naprawcza do szybkiej i trwałej naprawy uszkodzonych / dziurawych metalowych zbiorników paliwa. Po zastygnięciu wykazuje bardzo wysoka odporność na działanie benzyny oraz oleju napędowego i może być szlifowana, obrabiana oraz malowana po 60 minutach. Wytrzymuje regularne działanie temperatury na poziomie 120°C. Krótkotrwale do 180°C.

Zalety:

  • Pełna naprawa w 60 minut
  • Do zbiorników z benzyną i dieslem
  • Naprawa bez demontażu i spawania
  • Do 180°C (krótkotrwałe)

Sposób użycia:

  1. Bardzo ważne – Dokładnie oczyścić miejsce ,które będzie naprawiane z rdzy i innych zanieczyszczeń używając np. metalowej szczotki lub papieru ściernego i odtłuścić.
  2. Odciąć kawałek materiału naprawczego i ugniatając ręcznie ok. 2 minut dokładnie wymieszać aż do uzyskania jednolitego koloru. Wzrost temperatury ugniatanej masy jest sygnałem rozpoczęcia się procesu utwardzania.
  3. Natychmiast przyłożyć masę na naprawiane miejsce po czym mocno rozgnieść całkowicie pokrywając uszkodzone miejsce oraz obszar wokół do minimum trzech centymetrów.
  4. Czas wstępnego utwardzania 8-12 minut w zależności od temperatury otoczenia.
  5. Czas całkowitego utwardzenia 60 minut. Po 180 minutach zbiornik może być wypełniony ponownie paliwem.
  6. Nie zaleca się dokonywania naprawy w temperaturze poniżej 5ºC ponieważ proces utwardzania masy ulegnie znacznemu wydłużeniu.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Marka

EAN

5905694020257

Numer katalogowy producenta

20-B15

Sygnatura