Wosk MEGUIARS Hybrid Ceramic Wax Spray 768ml

88,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax

Szukasz łatwego w użyciu wosku samochodowego z nowatorską, zaawansowaną technologią zapewniającą najnowocześniejszą ochronę? Odpowiedź to Meguiar’s® Hybrid Ceramic Wax. Dzięki całkowicie nowej, zaawansowanej technologii hybrydowej Si02 otrzymujesz ceramiczną ochronę, która jest tak łatwa w użyciu, że możesz nawoskować lakier podczas spłukiwania samochodu! Po umyciu i spłukaniu szamponu po prostu spryskaj Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax, a następnie spłucz samochód silnym strumieniem wody drugi raz. To ostatnie płukanie pomaga rozprowadzić i równomiernie rozłożyć warstwę wosku za Ciebie. Osusz samochód tak jak zwykle, używając wysokiej jakości ręcznika do osuszania z mikrofibry, takiego jak Meguiar’s® Microfiber Water Magnet™. Tego wosku nie trzeba wcierać ani polerować i nie trzeba czekać na utwardzenie. Pozostawiasz ceramiczną ochronę i trwałość znacznie przewyższającą konwencjonalny wosk a także ekstremalnie hydrofobową powłokę. Konwencjonalne? Nie. Rewelacyjne? TAK! To ceramicznie proste!

  • ŁATWY W UŻYCIU: wystarczy spryskać, spłukać i wysuszyć! To takie proste!
  • MNIEJ WYSIŁKU I BAŁAGANU: bez wcierania, utwardzania, polerowania lub bałaganu
  • OCHRONA HYBRYDOWGO WOSKU CERAMICZNEGO: zaawansowana technologia hybrydowa SiO2 zapewnia ceramiczne zabezpieczenie
  • WIĘCEJ NIŻ WOSK: Ochrona i trwałość wykraczająca poza konwencjonalny wosk
  • HYDROFOBOWA OCHRONA: ceramiczny wosk z ekstremalnym efektem perlenia wody

Sposób użycia:

DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ. Samochód powinien być zimny w dotyku i w cieniu.

1. Umyj samochód szamponem Meguiar’s®, postępując zgodnie ze wskazówkami na etykiecie.

2. Dokładnie spłucz szampon z samochodu.

3. Rozpyl Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax na wszystkie zewnętrzne powierzchnie. UWAGA: W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku powierzchnia nie wymaga 100% pokrycia, ponieważ woda rozprowadzi wosk za ciebie.

4. *Zaczynając od dachu, użyj silnego strumienia wody, aby spłukać pojazd po raz drugi. Hydroenergia rozprowadzi produkt, pokrywając wszystkie zewnętrzne powierzchnię hybrydową powłoką ceramiczną.

5. Wysusz pojazd za pomocą wysokiej jakości ręcznika do osuszania z mikrofibry

*Przy pierwszym zastosowaniu Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax pomiń krok 4 (drugie spłukanie) i przejdź bezpośrednio do etapu 5 (osuszanie), używając czystego, suchego ręcznika do końcowego wycierania. Spowoduje to utworzenie fundamentu warstwy ochronnej i perlenia wody, która zostanie wzmocniona przy każdej kolejnej aplikacji produktu wykorzystującej powyższą metodę (wax-as-you-rinse).

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Marka

Numer katalogowy producenta

G190526

EAN

070382013837

Sygnatura

Wosk MEGUIARS Hybrid Ceramic Wax Spray 768ml