Opona WIELOSEZONOWA GOOD-YEAR W225/55 R17C CARGO VECTOR 2 106/104N.

928,20 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

GOODYEAR Vector 4Seasons Cargo – wyższa wydajność na suchych nawierzchniach i ekonomia podróżowania
GOODYEAR Vector 4Seasons Cargo to całoroczna opona segmentu premium, przeznaczona do samochodów dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych, która oferuje większe bezpieczeństwo jazdy oraz poprawę parametrów ekonomicznych (w stosunku do poprzedniego modelu).
Specjalnie zaprojektowana powierzchnia bieżnika, dostosowuje się zarówno do warunków zimowych jak i letnich. Sieć falistych lamelek zwiększa przyczepność na ośnieżonych nawierzchniach, natomiast zoptymalizowany układ bloków dostarcza wysokiej wydajności na suchym podłożu. Wykorzystanie technologii blokujących się lameli wpływa na poprawę trakcji i stabilność bieżnika, także pod obciążeniem.
Rzeźba bieżnika o równomiernym rozkładzie ciśnienia wewnątrz opony wpływa na lepsze przyleganie do podłoża. Eliminuje to nieregularne, strefowe zużywanie i wydłuża przebieg, aby móc wykorzystać maksymalnie oferowane parametry.
Zastosowanie specjalnej konstrukcji z elementem sprzęgającym obniża ilość ciepła, powstałego w wyniku tarcia opony, co umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa przez pojazd tym samym niższą emisję dwutlenku węgla do atmosfery.
GOODYEAR Vector 4Seasons Cargo to dobry wybór dla użytkowników, którzy oczekują niezawodności przez cały rok bez względu na panujące warunki oraz poszukują wydłużonych przebiegów i optymalnej efektywnosci paliwowej również pod obciążeniem pojazdu.

Informacje dodatkowe

Waga 13,15 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

CARGO VECTOR 2

Średnica opony

R17

Szerokość opony

225

Profil opony

55

Indeks prędkości

N-140KMH

Indeks nośności

106

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

PREMIUM

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

573190

EAN

5452000745385

Homologacja UE