Opona WIELOSEZONOWA FULDA W225/50 R17 MULTICONTROL 98V XL FP MFS

544,72 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

Fulda Multicontrol – Bezlitosna dla dróg, łagodna dla portfela

Opona całoroczna klasy średniej wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. W kwestii bezpieczeństwa nie ustępuje droższym modelom. Zresztą Fulda Multicontrol produkowana jest w oparciu o technologie Goodyear, a te zawsze stają – albo raczej toczą się – na wysokości zadania.

Fulda Multicontrol gwarantuje doskonałą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Utrzymuje wysokie osiągi na ośnieżonych, mokrych i suchych nawierzchniach. A do tego pozwala na długie przebiegi oraz jest dopuszczona do jazdy zimą, co nie dotyczy każdej opony wielosezonowej.

Na trudne warunki

Z ośnieżonymi i mokrymi drogami bardzo dobrze radzi sobie kierunkowy bieżnik. Jego rowki w kształcie litery V odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe. W efekcie jazda jest stabilna, a samochód perfekcyjnie trzyma się drogi. Opona zachowuje przyczepność, nawet w czasie fatalnych i trudnych warunkach pogodowych.

Wielozadaniowe lamele

Pracę na śniegu, a także na suchych nawierzchniach, wspomagają też wzajemnie blokujące się lamele 3D Bubble Blade. Jej dodatkowe krawędzie wczepiają się w śnieg, zachowując pełną precyzję jazdy. W przypadku suchej drogi, trójwymiarowy kształt lameli usztywnia oponę, co przekłada się na bardzo dobrą przyczepność.

Praca w szerokim zakresie temperatur

Polimerowa mieszanka, z której zbudowana jest Fulda Multicontrol, dostosowuje się do zróżnicowanych temperatur. Nawet nagła zmiana pogody, duże wahania temperatur, nie wpływają na jej właściwości. Guma pracuje w bardzo szerokim zakresie. Odpowiednia elastyczność opony przekłada się też na zwiększenie powierzchni kontaktu z nawierzchnią. Model świetnie trzyma się drogi i ma krótsze drogi hamowania.

Wytrzymała i ekonomiczna

Fulda Multicontrol gwarantuje również długie przebiegi. Zoptymalizowana powierzchnia bieżnika i komory pozwala na równomierne zużywanie się. Płaski kontur bieżnika powoduje, ze ciśnienie w oponie rozmieszczone jest jednakowo. Dzięki temu model ten uzyskuje bardzo dobre parametry w każdym sezonie. A to opłaca się podwójnie: opona nie jest droga w stosunku do swojej jakości, a do tego ma wydłużony okres eksploatacji.

Informacje dodatkowe

Waga 10,00 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

MULTI CONTROL

Średnica opony

R17

Szerokość opony

225

Profil opony

50

Indeks prędkości

V-240KMH

Indeks nośności

98

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

1

Poziom hałasu

Klasa

MIDDLE

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

545655

EAN

5452000730930

Homologacja UE