Opona LETNIA MICHELIN L215/55 R17 PRIMACY 4+ 94V FP

682,17 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , , ,
Loading...

Opis

Inżynierowie projektujący Michelin Primacy 4+ stworzyli oponę, której zadaniem jest dostarczać bezpieczeństwo na drodze aż do momentu zużycia bieżnika do maksymalnego dopuszczalnego poziomu. Technologie, które wykorzystuje Michelin Primacy 4+ przekładają się nie tylko na najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale również na znakomitą odporność na zużycie.

 

Michelin Primacy 4+ wykorzystuje technologię EverGrip, która przekłada się na bezpieczeństwo na każdym poziomie zużycia. Opona powstaje z mieszanki gumowej najnowszej generacji. Bieżnik został podzielony na dwa obszary o różnym poziomie sztywności, a jego powierzchnia ma zdolność samoregeneracji. Dzięki temu jest w stanie zaoferować przyczepność, niezależnie od stopnia zużycia klocków.

 

Ogumienie Michelin Primacy 4+ zapewnia przyczepność niezależnie od warunków pogodowych, występujących w sezonie letnim. Przemyślany system drenażu, wykorzystujący cztery rowki obwodowe, pozwala na skuteczne usuwanie wody z powierzchni bieżnika. Dzięki temu opona może zaoferować najwyższy poziom ochrony przed aquaplaningiem i niezwykle skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni.

 

Kolejnym rozwiązaniem, z którego korzysta Michelin Primacy 4+, jest technologia MaxTouch Construction. Zapewnia ona maksymalną powierzchnię styku bieżnika z nawierzchnią. Przekłada się to na bardziej równomierny rozkład sił w trakcie hamowania, przyspieszania oraz jazdy w zakrętach. Przyczynia się również do poprawy trwałości ogumienia.

Informacje dodatkowe

Waga 10,56 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

PRIMACY 4

Średnica

R17

Szerokość opony

215

Profil opony

55

Indeks prędkości

V-240KMH

Indeks nośności

94

Klasa

PREMIUM

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

345344

EAN

3528703453444

Homologacja UE