Opona LETNIA FULDA L215/60 R16C CONVEO TOUR 2 103/101T

536,74 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

FULDA Conveo Tour 2 to letnia opona klasy medium przeznaczona do użytku dla samochodów dostawczych i lekkich pojazdów ciężarowych. Ulepszony projekt Conveo Tour oferuje wysoką odporność na aquaplaning, podwyższoną trwałość i ograniczenie zużycia paliwa.
Zoptymalizowana budowa i kształt wewnętrzny, pozwoliły na wzmocnienie konstrukcji opony dla jeszcze większej wytrzymałości i trwałości, uwzględniającej obciążenie pojazdu ładunkiem.
Specjalne rowkowanie bieżnika w technologii Multiple AquaFlow, oparte na trzech dużych rowkach obwodowych oraz bocznych nacięciach na barkach, skutecznie wyprowadza wodę na zewnątrz opony, zapewniając znakomitą ochronę przed aquaplancją.
Nowy projekt bieżnika EcoTread, obejmujący dużą liczbę nacięć, komór i promieni, umożliwia stabilną pracę bez odkształceń, co zapobiega jego nieregularnemu zużyciu oraz maksymalizuje oszczędność paliwa.
FULDA Conveo Tour 2 to niemiecka jakość dla zapewnienia czterech najważniejszych parametrów: kontroli na mokrych i suchych nawierzchniach, bezpieczeństwa, ekonomii i ekologii podróżowania.

Informacje dodatkowe

Waga 12,00 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

CONVEO TOUR 2

Średnica opony

R16

Szerokość opony

215

Profil opony

60

Indeks prędkości

T-190KMH

Indeks nośności

103

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

MIDDLE

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

571271

EAN

5452000666031

Homologacja UE