Opona LETNIA DĘBICA L205/60 R16 PRESTO HP 2 92H

304,51 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , , ,
Loading...

Opis

Dębica Presto HP2 to najnowsza propozycja marki na sezon letni, następca popularnego i chętnie wybieranego modelu Presto HP. W nowym HP2 zastosowano asymetryczną rzeźbę bieżnika dla zoptymalizowania wydajności i zapewnienia jeszcze lepszych właściwości jezdnych nowego modelu.
Szerokie rowki obwodowe oraz usztywnione żebra centralne wpływają na większą precyzję prowadzenia oraz lepsze odprowadzanie wody, aby zapobiegać zjawisku aquaplaningu. Udoskonalona mieszanka gumowa na bazie krzemionki zwiększa przyczepność opony z podłożem i pozwala skroić drogę hamowania na mokrych nawierzchniach, co wpływa na bezpieczeństwo podróżowania.
Wzór bieżnika wzbogacono o dodatkowe nacięcia o różnym kształcie na blokach i w strefie barkowej opony co wspomaga stabilność toru jazdy oraz zwiększa kontrolę nad pojazdem na suchych i mokrych nawierzchniach. Ulepszony kształt rowków po bokach pozwala również na lepsze rozpraszanie hałasu, generowanego przez oponę podczas jazdy.
Ponadto wszystkie wprowadzone udoskonalenia wpłynęły na zwiększenie żywotności i trwałości bieżnika, aby jeszcze dłużej można było cieszyć się zrównoważoną i komfortową jazdą w letnich warunkach drogowych.

Informacje dodatkowe

Waga 8,55 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

PRESTO HP2

Średnica

R16

Szerokość opony

205

Profil opony

60

Indeks prędkości

H-210KMH

Indeks nośności

92

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

BUDGET

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

542399

EAN

5452000681720

Homologacja UE