Opona LETNIA DĘBICA L175/65 R14 PASSIO 2 86T XL.

200,06 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

Dębica Passio 2 to letnia opona klasy ekonomicznej, będąca następcą najpopularniejszego w Polsce modelu Passio. Opracowano ją z myślach o szerokim segmencie samochodów osobowych, od aut kompaktowych po większe pojazdy o średniej pojemności silnika. W nowym modelu poprawiono osiągi praktycznie we wszystkich parametrach, jednak główny nacisk położono na dłuższe  przebiegi i  wieksze bezpieczeństwo.
Optymalizacja rozkładu sił działających na oponę, poprzez usztywnianie żebra centralnego, podzielonego na asymetryczne bloki, wspomaga stabilność toru jazdy oraz precyzję prowadzenia również na krętych odcinkach drogi.
Bieżnik o symetrycznej konstrukcji, wyposażony w szerokie rowki obwodowe oraz kanał centralny połączony z poprzecznymi nacięciami międzyblokowymi, skutecznie odprowadza wodę z przestrzeni miedzyblokowych, co ogranicza ryzyko aquaplaningu i poprawia przyczepność w trudnych, deszczowych warunkach.
Zrównoważona powierzchnia styku opony z podłożem oraz zoptymalizowany rozkład klocków bieżnika, zmniejsza zużycie opony, wspomaga równomierną pracę i lepszą amortyzację jazdy oraz skraca drogę hamowania pojazdu zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.
Dębica Passio 2 to uniwersalna opona na sezon letni, która spełnia oczekiwania pod względem komfortowej, precyzyjnej jazdy ale też bezpieczeństwa podróżowania i długości użytkowania. W stosunku do poprzedniego modelu (Passio) nowa wersja cechuje się o 20% dłuższymi przebiegami. Z pewnością zostanie doceniona przez użytkowników poruszających się w miejskich warunkach drogowych ale też pasjonatów dłuższych, rodzinnych wypraw.

Informacje dodatkowe

Waga 7,02 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

PASSIO 22

Średnica opony

R14

Szerokość opony

175

Profil opony

65

Indeks prędkości

T-190KMH

Indeks nośności

86

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

BUDGET

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

548501

EAN

5452000815545

Homologacja UE