Opona LETNIA CONTINENTAL L185/65 R14 ULTRA 86T

446,44 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

Continental ULTRACONTACT to opona letnia klasy premium, pochodząca od jednego z największych producentów opon na świecie, czyli niemieckiego producenta Continental! Jeśli chcemy opisać te oponę, warto posłużyć się hasłem, które niemiecki producent wskazuje do opisania tej opony: perfekcyjna jak diament.

Model ULTRACONTACT wyróżnia się pełną kontrolą na mokrej nawierzchni, dzięki nowoczesnej mieszance. Co więcej, konstruktorzy chwalą ten bieżnik za ekstremalnie krótką drogę hamowania – zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

Mocnymi punktami są również wysoka przyczepność i trwałość, a także niski poziom hałasu, jak przystało na ogumienie niemieckiego producenta.

Większe bezpieczeństwo na mokrych drogach. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, lamele powierzchniowe ULTRACONTACT szybko odprowadzają film wodny z rzeźby bieżnika w momencie kontaktu z drogą. Dzięki temu opona lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wody.

Aby jeszcze bardziej ograniczyć to ryzyko, specjalnie opracowane elementy systemu Aqua Drainage zostały umieszczone w taki sposób, aby szybko wtłaczać wodę przez system rurek do rowków bieżnika.

Krótka droga hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach. Fazowany kąt krawędzi diamentowej we wzorze maksymalizuje powierzchnię styku wzoru z nawierzchnią, aby bardziej równomiernie rozłożyć siły hamowania podczas hamowania.

Na mokrej nawierzchni krawędź Diamond Edge działa jak wycieraczka, która usuwa warstwę wody z klocków bieżnika na krótką drogę hamowania

Informacje dodatkowe

Waga 6,65 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

ULTRA CONTACT

Średnica opony

R14

Szerokość opony

185

Profil opony

65

Indeks prędkości

T-190KMH

Indeks nośności

86

Klasa

PREMIUM

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

03123270000

EAN

4019238065848

Homologacja UE