Samochodowa Listwa Czarna Na Rant 3m x 8/6mm

32,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kod produktu 5901250430171 Kategorie: , , , , ,
Loading...

Opis

AVISA już od ponad ćwierć wieku jest wiodącym producentem oraz dystrybutorem akcesoriów motoryzacyjnych do zewnętrznej stylizacji aut. Co roku, sugerując się najnowszymi trendami w motoryzacji, wprowadzają na rynek nowe wzory naklejek oraz metalowych elementów przeznaczonych do tuningu optycznego.

AVISA jest także wiodącym producentem  akcesoriów do stylizacji aut takich jak: duże sportowe grafiki na karoserie, naklejki tuningowe, pasy dekoracyjne, filtry i osłony przeciwsłoneczne, produkty karbonowe, folie ochronne, auto tatuaże, produkty do stylizacji szyb, grafiki na TIRy, dekoracje związane tematycznie z oznaczeniami narodowymi, czy też oznaczeniami technicznymi pojazdów.

Samochodowa listwa ozdobna na rant w kolorze -czarna. Wymiary: 3m x 8/6mm Zabezpiecza krawędź przed uszkodzeniem oraz zarysowaniem. Montowana jest za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Odporna na wszelkie czynniki atmosferyczne. Nadaję autu ekskluzywny wygląd. Przykłady zastosowania: zderzaki, grille, ramki drzwi, obwódki szyb, elementy nadwozia.

 

 

  • Wzór: Listwa Ozdobna na Rant
  • Wymiary: 3m x 8/6mm
  • Kolor: Czarna
  • Numer katalogowy producenta: 2/43017
  • Posiadają certyfikat jakości ISO 9001 : 2000

Przed nałożeniem ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża (oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni).