Osram Żarówki samochodowe Led H7 XTR 6000K 2szt

249,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

OSRAM LEDriving XTR ≙ H7

Superior LED headlight bulbs for off-road useDzięki temperaturze barwowej bi bardzo kompaktowej konstrukcji, retrofity OSRAM LEDriving XTR zapewniają łatwe rozwiązanie typu „plug and play” do modernizacji konwencjonalnych reflektorów samochodowych za pomocą chłodnego, białego światła LED – zapewniając stylowy i nowoczesny wygląd pojazdu. Dzięki najnowocześniejszej technologii i inteligentnej konstrukcji nasze lampy są idealnym rozwiązaniem, aby widzieć dalej i szybciej zauważać przeszkody. 

Jasność XTR-EME

Idealna, chłodna biel o temperaturze 6000K z doskonałym strumieniem świetlnym, zapewniająca stylowy i nowoczesny wygląd.

Niemiecki Design

Dzięki najnowocześniejszej technologi BeamGuide i inteligentnej konstrukcji produktu opracowanej w Niemczech uzyskuje się zoptymalizowany rozsył światła o bardziej skupionej i ulepszonej wiązce

Najlepsza Technologia

Najlepsza technologia OSRAM zapewnia, że zarządzanie termiczne jest wzmocnione przez aktywne chłodzenie za pomocą szybkiego, cichego wentylatora o prędkości do 10 000 obr./min.

Długa trwałość

Bez żadnych kompromisów, nasze sprawdzone materiały najwyższej jakości oferują ekstremalny poziom wydajności przy doskonałej wytrzymałości i długiej trwałości z dodatkowo o ok. 70% mniejszym zużyciem energii w porównaniu do żarówek konwencjonalnych.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Rodzaj

LED

Typ żarówki

H7

Producent

Liczba sztuk

2 szt.

Moc

18.00

Napięcie

12.00

EAN

4062172232920

Numer katalogowy części

64210DWXTR

Sygnatura

Promocje w MobiAuto