ZMYWACZ DO HAMULCÓW SPRAY BOLL 500ml

18,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kod produktu 5907588410427 Kategorie: , , ,
Loading...

Opis

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmywacz do hamulców jest wysokiej jakości środkiem o silnym działaniu czyszczącym i doskonałymi zdolnościami penetrującymi stosowanym do tarcz i klocków hamulcowych, hamulców bębnowych, sprzęgieł, pomp paliwowych, skrzyni biegów i wszelkich oliwionych części silnika. W krótkim czasie skutecznie usuwa nawet
spieczone i przywarte smary nie pozostawiając osadu. Nie jest szkodliwy dla elementów gumowych i plastikowych i nie powoduje korozji.

 

Dane

  • Kolor : Bezbarwny
  • Pojemność : 500ml

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 minuty. Nanieść zmywacz na zanieczyszczony element z odległości ok. 15-20 cm i odczekać, aż środek się rozpłynie. Pozostawić do wyschnięcia lub przetrzeć suchą ściereczką. W przypadku większych zanieczyszczeń czynność powtórzyć.

APLIKACJA

  • Dokładnie wymieszać
  • Nanosić z odległości 15-20 cm

UWAGI

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał, aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.