Hypersonic 4 szt Odboje Drzwi Zderzaka Black 3M

26,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

ODBOJE OCHRONNE NADWOZIA HYPERSONIC

Odbojnik ochronny na drzwi samochodowe służy zabezpieczeniu drzwi przed wgnieceniami, zarysowaniami i pęknięciami. Absorbuje on i neutralizuje siłę uderzenia, dzięki czemu drzwi nie ulegają awarii, nie odkształcają się i nie pojawiają się problemy z ich domykaniem. Rozwiązanie to jest niezwykle oszczędnościowe, gdyż unikamy wizyt u mechanika w celu korekty niedomykających się lub uszkodzonych drzwi samochodowych. Taka profilaktyka stanu technicznego pojazdu znacząco poprawia jakość jego amortyzacji. Odbojnik ochronny na drzwi łatwo zamontować przy użyciu czarnej taśmy 3M i równie prosta jest jego samodzielna deinstalacja.

Należy unikać dotykania taśmy dwustronnej, zabrudzenia jej. Zaleca się stosowanie odbojnika w miejscach płaskich. Klej osiąga swoje pełne właściwości po upływie 24 godzin. W przypadku konieczności odklejenia produktu należy tego dokonać delikatnie z należną starannością.

Montaż

1.Wybierz pozycję montażu wzdłuż krawędzi drzwi.

2. Oczyść miejsce instalacji z kurzu, brudu lub tłuszczu neutralnym detergentem.

3. Oderwij papier ochronny taśmy dwustronnej i przymocuj ten produkt, mocno dociskając. Przed przymocowaniem w zimie należy ogrzać powierzchnię montażową.

**UWAGA**

1. Należy uważać, aby powierzchnia klejąca taśmy dwustronnej nie miała śladów dotyku ani kurzu.

2. Aby uniknąć separacji, nie należy mocować tego produktu do powierzchni żywicy.

3. Nie mocuj tego produktu na nierównych powierzchniach.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Producent

EAN

4713649659862

Sygnatura

Hypersonic 4 szt. Odboje Drzwi Zderzaka Black

Promocje w MobiAuto