FOLIA ODBLASKOWA KONTUROWA NA TIRY - 10M BIAŁA

64,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

FOLIA PERFOROWANA CZARNA NA SZYBY

1szt. 48×104 cm samoprzylepna ( nie posiadamy innych rozmiarów )

czarna z obu stron

ZABEZPIECZA PRZED SŁOŃCEM, CIEKAWSKIMI i PRZYJAZNA DZIECKU

Specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Poprzez równomierne rozmieszczenie tysięcy małych otworków uzyskuje się efekt półprzepuszczalności. Po nałożeniu na szybę samochodu, powstaje ciekawy, zaskakujący efekt graficzny. Osoby przebywające wewnątrz dzięki półprzepuszczalności nie będą miały ograniczonej widoczności, a sama folia jest prawie niewidoczna.

Instrukcja montażu:

1.Oczyścić szybę wodą

2.Wyciąć kształt pasujący mniej więcej do szyby z folii

3.Oderwać podkład od folii adhezyjnej

4.Spryskać wodą szybę

5.Umieścić folię stroną z nadrukiem na szybę od wewnątrz samochodu

6.Przycisnąć i wygładzić powierzchnię folii wyciskając wodę za pomocą plastikowej linijki

7.Nożykiem dociąć dokładnie folię do wymiary szyby.

Zaufaj jakości, nie daj się nabrać na tanie i cienkie podróbki. To dla nas najlepsza reklama i satysfakcja.

Towar zawsze z renomowanych firm i w najlepszej jakości.

Jest to folia przeznaczona do oklejania szyb okiennych oraz samochodowych. Dzięki perforacji, czyli niewielkim otworkom jest chyba najłatwiejszą do naklejenia folią – problem pęcherzy przy naklejaniu po prostu nie istnieje, wystarczy tylko naklejać z wyczuciem, tak by jej naciągnąć.

Folię perforowaną naklejamy WYŁĄCZNIE na sucho !

W przeciwieństwie do tradycyjnych folii przyciemniających, usuwanie jest bardzo łatwe, a po usunięciu nie pozostają ślady kleju !

Folia perforowana nadaje się do naklejania zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu: folia od strony kleju jest czarna, z „suchej” strony – też czarna.

Jest całkowicie odporna na działanie czynników atmosferycznych, takich jak śnieg, deszcz, mróz, słońce itp. Czas użytkowania przewidziany przez producenta – minimum 3 lata.

Efekt, jaki uzyskujemy naklejając folię od środka, to prawie całkowity brak przejrzystości szyby od zewnątrz oraz wyraźnie przyciemnienie szyby. Patrząc jednak od wewnątrz auta, utrata przejrzystości nie przekracza 10%. Ten sposób szczególnie polecamy w celu uzyskania braku przejrzystości przestrzeni bagażowej, tj. przy oklejeniu tylnej szyby oraz tylnych bocznych w autach typu kombi, hatchback, SUV, coupe, terenowych 4×4 itp.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Producent

EAN

5901256280237

Sygnatura

Promocje w MobiAuto