Moje Auto USZCZELNIACZ CHŁODNICY 400 ML - zakupy d

17,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

AMTRA

Grupa Amtra to istniejąca od 1992 roku grupa kapitałowa, która powstała z połączenia trzech spółek Amtra, Nanochem i Five Star. Zakres działalności firmy obejmuje: produkcję kosmetyków i profesjonalnej chemii samochodowej oraz profesjonalnych środków utrzymania czystości; logistykę i dystrybucję jakościowej chemii na rynku polskim oraz zlecanie produkcji, dystrybucję, serwis akumulatorów samochodowych, także zbieranie zużytych i przekazywanie ich do recyklingu.

MA USZCZELNIACZ CHŁODNICY 400ML

MOJE AUTO – marka kosmetyków samochodowych, która została wprowadzona na rynek polski w roku 2004. Jest kompletną rodziną, wzajemnie uzupełniających się produktów, zaprojektowaną i stworzoną zgodnie z potrzebami polskich klientów. W skład linii wchodzą wszystkie niezbędne produkty dla każdego kierowcy, który dba o swój samochód.

Środek najnowszej generacji do uszczelniania wycieków z układów chłodzenia. Eliminuje pęknięcia do 0,9 mm. Bezpieczny dla wszystkich typów chłodnic metalowych oraz aluminiowych. Wystarcza do układów chłodzenia o pojemności do 20 litrów.

  • Numer katalogowy producenta: 19-082
  • Pojemność / Waga: 400 ML

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg
Stan

Nowy

Marka

EAN

5905694006992

Sygnatura

Promocje w MobiAuto