Zmywacz uniwersalny Boll 0014012 400 ml

18,69 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

ZMYWACZ SILIKONU – ODTŁUSZCZACZ

W SPRAYU

 

 

Zmywacz silikonu jest środkiem doskonale nadającym się do usuwania wszelkich tłustych plam, smoły, asfaltu, środków do konserwacji podwozia, zabrudzeń  oraz rozpuszczania sztucznych żywic.

 

POJEMNOŚĆ 400 ml

Środek służy do przemywania powierzchni przygotowanych do lakierowania, do nakładania szpachli, podkładów…Doskonale usuwa kurz, tłuszcz, silikon z powietrza oraz inne zanieczyszczenia.   Idealnie nadaję się do czyszczenia drzwi, bagażnika i podłogi przy wygłuszaniu matami wygłuszającymi.

Zapewnia optymalna przyczepność nanoszonym produktom i zapobiega powstawaniu kraterów silikonowych i oczek podczas lakierowania, malowania.

Przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń takich jak:

  • silikon
  • teflon
  • oleje
  • smary z powierzchni przygotowanych do lakierowania,klejenia itp.

Znajduje zastosowanie w lakiernictwie samochodowym, a także w przemyśle oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest idealnie czysta powierzchnia oraz krótki czas parowania.

 

 

UWAGA!!!

STOSOWANIE BENZYNY EKSTRAKCYJNEJ ZAMIAST ZMYWACZA SILIKONU, MOŻE DOPROWADZIĆ DO POWSTANIA ZABRUDZEŃ NA CZYSZCZONEJ POWIERZCHNI ORAZ UTRATY PRZYCZEPNOŚCI. 

BENZYNA EKSTRAKCYJNA NIE POSIADA AŻ TAKICH MOŻLIWOŚCI CZYSZCZĄCYCH JAK ZMYWACZ SILIKONOWY.

PO CZYSZCZENIU BENZYNĄ MOŻE POWSTAĆ BIAŁY NALOT ORAZ NIE W PEŁNI OCZYSZCZONE MIEJSCA.

JEJ SKŁADNIKIEM JEST OK 5% OLEJÓW!!!  

 

 

Sposób użycia:

Tłustą lub zabrudzoną powierzchnię przetrzeć w jednym kierunku używając jednorazowego ręcznika papierowego nasączonego zmywaczem silikonu. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po odtłuszczeniu powierzchni pozostałość zmywacza odparowuje.

 

Informacje dodatkowe

Waga 0,7 kg
Stan

Nowy

Pojemność opakowania

400

Marka

EAN

5907588404730

Numer katalogowy producenta

0014012