Kleber Quadraxer 2 175/65R14 82 T Całoroczna

335,00 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

Opona całoroczna Kleber Quadraxer 2 175/65R14 82 T

Cechy produktu:

  • sezon: całoroczne
  • szerokość/profil/średnica: 175/65R14
  • indeks nośności: 82 – 475 kg
  • indeks prędkości: T do 190 km/h
  • opór toczenia: klasa E
  • hamowanie na mokrej nawierzchni: klasa C
  • hałas zewnętrzny: 69 dB

Opona całoroczna Kleber Quadraxer 2 to propozycja skierowana do wymagających kierowców, którzy cenią sobie zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę. Unikalne połączenie najlepszych cech bieżników letnich i zimowych zapewnia doskonałe osiągi i bezpieczną jazdę, bez względu na warunki drogowe i porę roku. Dużym atutem opony całorocznej jest oszczędność czasu i kosztów związanych z sezonową wymianą ogumienia, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Opona charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością zarówno na suchej, jak i na mokrej czy ośnieżonej nawierzchni. Za bezpieczeństwo jazdy w różnorodnych warunkach drogowych odpowiada bieżnik kierunkowy w układzie „V” oraz kanały rynnowe „Toboggan”. Taka konstrukcja pozwala na skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego poza profil opony, co zmniejsza ryzyko aquaplaningu.

Opona całoroczna Kleber Quadraxer 2 posiada oznaczenia 3PMSF i M+S, czyli pełną homologację opony zimowej. W tym modelu przeprojektowano rozmieszczenie lameli, dzięki czemu znacznie poprawiła się trakcyjność na zaśnieżonej nawierzchni. Skuteczne przenoszenie sił napędowych i hamujących ułatwia zarówno ruszanie z miejsca, jak i zatrzymanie pojazdu, co przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo jazdy.

Opona została zaprojektowana pod kątem optymalizacji osiągów w zmiennych warunkach drogowych. Agresywna rzeźba bieżnika z dużą ilością krawędzi doskonale trzyma się śniegu. Lamelki „Flexing Points” zapewniają odpowiednią powierzchnię styku opony z nawierzchnią w czasie jazdy po suchej nawierzchni, co przekłada się na doskonałą trakcyjność i bezpieczeństwo jazdy w każdej porze roku.

O skuteczności opony przesądza specjalna mieszanka gumowa, która zachowuje optymalne właściwości w szerokim zakresie temperatur. Mieszanka zachowuje wymaganą elastyczność zarówno w niskich temperaturach zimowych, jak i w wysokich temperaturach letnich. Zapewnia to optymalizację oporów toczenia i mniejsze zużycie paliwa oraz większą odporność na ścieranie i trwałość.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Marka

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Model

Quadraxer 2

Kod producenta

461750

Szerokość opony

175 mm

Profil opony

65

Średnica opony

14"

EAN

3528704617500

Kod EPREL

410527

Indeks prędkości

T do 190 km/h

Indeks nośności

82 – 475 kg

Opór toczenia (opony wyprodukowane przed 01.05.2021)

Klasa E

Przyczepność na mokrej nawierzchni (opony wyprodukowane przed 01.05.2021)

Klasa C

Poziom hałasu zewnętrznego

B

Hałas zewnętrzny

69

Informacje dodatkowe

przyczepność na śniegu (3PMSF)

Sygnatura

Promocje w MobiAuto