Opona LETNIA BARUM L215/60 R16 VANIS 2 103/101T

473,18 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

Opona letnia Vanis firmy BARUM to nowoczesna, a jednocześnie ekonomiczna propozycja dla użytkowników samochodów typu Van.

Model Vanis został zaprojektowany w taki sposób, aby spełnić wymogi zastosowań handlowych łącząc je z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu. Specjalna budowa opony Vanis gwarantuje jej długą żywotność i duże przebiegi. Jest to idealne ogumienie do lekkich samochodów dostawczych, mikrobusów i półciężarówek.

Żebra na bieżniku opon Vanis składają się z przeplatających się nawzajem klocków, dzięki czemu łączą zalety zarówno żebrowego, jak i blokowego wzoru bieżnika. W miejscu gdzie się przeplatają, tworzą sztywne, solidne żebra zapewniające doskonałe właściwości pod kątem zużycia, prowadzenia oraz hamowania na suchej nawierzchni. Jednocześnie przeplatające się bloki bieżnika dają liczne krawędzie klocków, które w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym układem nacięć lamelkowych zapewniają bezpieczną jazdę na mokrej drodze. Dzięki tym parametrom pojazd posiada krótszą drogę hamowania oraz wykazuje minimalną podatność na poślizg.

BARUM Vanis to znakomita propozycja dla użytkowników samochodów dostawczych, którzy cenią sobie wysoką trwałość ogumienia z wysokim bezpieczeństwem i komfortem prowadzenia porównywalnym z samochodami osobowymi.

Informacje dodatkowe

Waga 13,40 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

VANIS2

Średnica opony

R16

Szerokość opony

215

Profil opony

60

Indeks prędkości

T-190KMH

Indeks nośności

103

Opór toczenia

E

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

BUDGET

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

04430840000

EAN

4024063003323

Homologacja UE