Bosch wycieraczka A402H Aerotwin 400mm

32,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

pióro wycieraczki bezramowe tylne bosch 400 mm

Poniżej znajduje się kilka informacji, które mogą być również interesujące przy wyborze pióro wycieraczki bezramowe tylne bosch 400 mm.

Wycieraczki samochodowe to jeden z kluczowych elementów z którym mamy do czynienia w codziennym użytkowaniu pojazdu a do którego przywiązujemy tak małą uwagę. Czyste szyby w aucie to przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo oraz lepsze i pewniejsze poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu. Obecnie światowi producenci wycieraczek tacy jak BOSCH, VALEO, SWF, DENSO czy OXIMO oferują nam bogatą ofertę wycieraczek uniwersalnych jak i tych dopasowanych pod konkretny model auta począwszy od krórtkich o długości 150mm po najbardziej uniwersalne 420mm, 450mm, 530mm po nawet te najdłuższe jak 650mm czy 700mm, zarówno na przednią jak i tylną szybę o różnych systemach mocowań tych haczykowach do starszych samochodów czy multi clip o szerokim zastosowaniu do nowych aut.

O producencie Bosch:

  Dziś Bosch jest jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw na świecie. Jej zakłady znajdują się w 150 krajach i produkują ponad 650000 pozycji części samochodowych. Bosch produkuje prawie wszystko, ale na szczególną uwagę zasługują rozruszniki, alternatory, akumulatory, czujniki, pompy paliwowe i lampy. Oprócz produkcji części zamiennych firma zajmuje się również produkcją oprogramowania i usługami doradczymi.

   W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja wg numeru VIN.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Producent

Strona zabudowy

Tył

Typ

Bezprzegubowe (płaskie)

Długość pióra

400 mm

EAN

4047024385252

Numer katalogowy części

3 397 008 057

Sygnatura